Čo  sú esenciálne oleje

Esenciálne oleje sú prchavé prírodné aromatické zložky rastlín a stromov. Sú to veľmi zložité zmesi stoviek rôznych chemických látok danej rastliny.  Spôsob, ako držia pokope a tvar, do ktorého sa skladajú, dodáva každej substancii unikátnu vôňu a zvláštne vlastnosti. Ide o veľmi silné látky, preto sa používajú naozaj v malom množstve. 

Použitie esenciálnych olejov však ide ďaleko za hranice využitia ich vône. Esenciálny olej je imunitnou zložkou samotnej rastliny a keďže rastliny sú kompatibilné s ľudským organizmom, preto sú oleje použiteľné aj pre zdravie človeka.

Už v stredoveku boli známe účinky esenciálnych olejov pre svoje antibakteriálne účinky a tiež ako voňavky.

Dnes tvoria esenciálne oleje dôležitú súčasť takmer každej domácnosti. Nahrádzajú nám lekárničky plné liekov, sprevádzajú nás na cestách, dovolenkách, dopĺňame si nimi energiu, upravujeme nálady a hlavne, podporujeme si pomocou nich svoje zdravie. V mnohých prípadoch dokážu esenciálne oleje zastaviť, zvrátiť chorobu. Pre ďalšie informácie čitajte blogy, stiahnite si E-book, alebo si objednajte konzultáciu.

...NIČ NA ZEMI NIE JE MÚDREJŠIE, AKO PRÍRODA ...

Prečo

dōTERRA

Na tejto stránke hovorme o olejoch značky dōTERRA. A prečo som sa rozhodla propagovať len túto značku? dōTERRA bola založená v r. 2008 siedmymi skúsenými odborníkmi z oblasti obchodu, lekárskej vedy a zdravej výživy. Od začiatku spolupracuje s dodávateľmi z celého sveta, je to veľmi silno humánna spoločnosť s rozsiahlou charitatívnou činnosťou. DōTERRA je dnes najväčšou spoločnosťou  s esenciálnymi olejmi na svete a stále rastie. K aprílu 2018 presiahla  spoločnosť 6 miliónov členov. Denno denne sme svedkami toho, ako nám všetkým pomáhajú produkty od doTERRA a svedčí o tom aj štatistika, 75% registrovaných členov - spotrebiteľov neprestáva nakupovať ani po jednom roku. Mnohokrát sme mali možnosť vidieť, ako si majitelia spoločnosti plnia záväzok robiť veci s maximálnou integritou a žijú tak, aby "praktizovali to, čo kážu", prinášajú dobré do všetkých oblastí spoločnosti.  Ďalším kľúčovým aspektom je aj fakt, ako veľmi je spoločnosť zameraná na rodinu a podporuje ženy v podnikaní.

 

Viac o spoločnosti, vízii a kvalite práce nájdete na tejto stránke:

https://sourcetoyou.com/

Skúsenosti zákazníkov

Katarína

podpora liečby močových ciest

Majka, olejčeky makajú. Nechcem to zkríknuť ale je mi citeľne lepšie....

Dáša, ďasná

Môj zápal ďasien prešiel z noci do rána! použila som nevestinu zubnú pastu On Guard a kloktala som klinčekový olej. Neuveriteľné.

Zuzana, psychická podpora

Milujem vôňu cédrového dreva! Dodáva mi istotu na biznis stretnutiach, upokojuje ma. Fľaštičku s olejom nosím všade so sebou.

Malý rodinný lekár

Obsahuje:

doTERRA Breathe™ 5 ml
Deep Blue® 5 ml
DigestZen® 5 ml
Frankincense 5 ml
Lavender 5 ml
Lemon 5 ml
Melaleuca 5 ml
doTERRA On Guard® 5 ml
Oregano 5 ml
Peppermint 5 ml
Slim & Sassy® 15 ml - DARČEK
Uvítací balíček & zahrnutý registračný poplatok

Balíček Základ domácnosti

Obsahuje:

doTERRA Breathe™ 15 ml
Deep Blue® 5 ml
DigestZen® 15 ml
Frankincense 15 ml
Lavender 15 ml
Lemon 15 ml
Melaleuca 15 ml
doTERRA On Guard® 15 ml
Oregano 15 ml
Peppermint 15 ml
Petal Diuser - DARČEK
Uvítací balíček & zahrnutý registračný poplatok

Zaregistruj sa

s výhodným

balíčkom

Výhodný nákup olejov

s 25% trvalou zľavou

Tel: +421 907 62 15 18

  • White Facebook Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon

© 2018 by Naturally s.r.o.